Mógłbyś konkretnie wyjaśnić, o co Ci chodzi? Używając więcej niż jednego słowa "zwarte"? Poza tym nie myślisz chyba, że tomas5000 w rzeczywistości nazywa się Joachim Mueller i narysował sobie ten schemat w 2008 roku a teraz pyta o polaryzację rezystora? Bo jak inaczej rozumieć Twoje stwierdzenie "masz zwarte"?
Pozdr, Marcin The secret to creativity is knowing how to hide your sources. - Albert Einstein marvelamps.com
Witam płytki możesz zrobić sobie sam termo transferem wzory są na forum, kolegi Massada lub pobierz z forum sloclone[trzeba się zalogować] a zrób sam lub w tej firmie co robił Łukasz T tylko czy ci się będzie to opłacało???????.Przeczytaj dokładnie cały wątek o slo clone a będziesz miał odpowiedż na swoje pytanie.Pozdrawiam.
Sam planuję wykonanie płytki zasilacza (albo paru), mam wstępnie projekt na kompie, pewnie będą jakieś przeróbki jeszcze żeby była bardziej uniwersalna (Anodowe, Bias, może coś na przekaźniki się znajdzie), może ktoś z triodowiczów będzie jeszcze zainteresowany, jeszcze odpowiedni temat pojawi się pewnie na forum. Możesz podać tutaj jeszcze raz adres gdzie wykonujesz te płytki ? Coś w wątki nie mogę znaleźć.
Lukasz a jest szansa żebyś zrobił płytkę z kompletnym opisem ? Bo jak sam napisaleś kilka stron do tylu opis jest niekompletny, co może nie jest jakimś wielkim utrudnieniem, ale jeśli nie stanowi to jakiegoś wielkiego problemu to czemu by tego nie zrobic.
Ghost czy taki opis (patrz załącznik) jest wystarczający dla Ciebie ? Jak możesz przejżyj ją pod względem poprawności opisu i co tam jeszcze znajdziesz. Thereminator układ żarzenia jest wzięty po części z Mesa Boogie, któregoś tam modelu, lub taki jak chłopaki zrobili na sloclone, lub można z istniejących otworów, dając parę zwór wykonać oryginalny schemat żarzenia jak w Slo-100. Także jak widać można wybrać 3 sposoby żarzenia, jeśli komuś nie pasuję pojemność kondów, może jes zmniejszyć wg swoich potrzeb Jak mówiłem płytka jest bardzo uniwersalna.
Porównałem twoją płytkę z płytką ze Sloclone i na tamtej w żarzeniu są 4700uF, stąd moje pytanie.
Projekt obu płytek IMHO wykonałeś jak najbardziej OK, a co najważniejsze twoja PCB wzmacniacza jest łatwiejsza do wykonania termotransferem niż ze Sloclone, bo jest jednostronna.
W teorii nie ma różnicy między praktyką a teorią. W praktyce jest.
Witam płytki na slo clone też są jednostronne i można je wykonać bez problemu term transferem ????.Kol Łukasz pierwszą płytkę wykonał właśnie z tej strony i wzmacniacz mu działał,Łukasz czy mógłbyś zamieścić pcb swojego zasilacza od slo inni koledzy też by chętnie obejrzeli .Pozdrawiam.